איכות ללא פשרות 02-9400484
מעבים ודריי קולרים

מעבים ודריי קולרים

קירור הגז במערכות קירור מתבצע בד"כ ע"י מים או אוויר ולצורך כך מתוכנן מחליף חום מעבה המעביר את החום אל האוויר או המים, בד"כ ביחידות מקוררות אוויר המעבה מגיע כחלק אינטגרלי עם המאייד אך פעמים שמשיקולים שונים נדרש לפצל את המעבה מיחידת האיוד. אנו מספקים מעבים במגוון צורות ותצורות – עם מדחסים או ללא, עם/בלי פיקוד, התחברות בתקשורת, פיקוד על שסתומי התפשטות וכו' ניתן להתאים את המעבים למגוון צרכים ולמגוון דגמי מאיידים פנימיים.

במקרה של יחידות מקוררות מים נעשה שימוש נרחב במגדלי קירור, למגדלי הקירור יתרון מובהק בכך שטמפ' העיבוי יורדת משמעותית ובעקבות כך ישנה עליה בנצילות יחידת המאייד, לצד יתרון חשוב זה ישנם חסרונות משמעותיים בהוצאות התחזוקה והטיפול, המים הזורמים במגדל מכילים מינרלים ומלחים שונים, בעקבות צמצום המים בתהליך האידוי מתרכזים ומצטברים חומרים אלו וגורמים לירידה ביעילות החלפת החום והצטברות מוצקים, וזאת מעבר לצריכת המים הגבוהות בעקבות האידוי.

חברתנו מציעה מגוון תכנונים של מקררים יבשים לצורך קירור המים במעגל סגור, קירור הגז מתבצע ע"י מים במעגל סגור ללא איבוד מים ובטמפ' נמוכה. הדריי קולרים מתוכננים לניצול מירבי של שטח עם התקנה אנכית או אפקית.