איכות ללא פשרות 02-9400484
מחליפי חום

מחליפי חום

מחליפי חום FINN & TUBE

מחליפי חום finn & tube משמשים בעיקר:

  • בתעשיית הקירור בתור מעבים או מאיידים,
  • מערכות הסקה ומיזוג אויר לצורך חימום וקירור  חלל
  • צינון או חימום אוטוקלבים
  • צינון מערכות הידראוליות
  • עיבוי ואיוד חומרים ארומטיים

פעילותנו בתחום

  •  תכנון והספקה של סוללות חדשות – חישובי תפוקה קפדניים של מערכת החלפת החום. התאמת חומרי מבנה בהתאמה לאופן השימוש במחליף החום ועמידות המבנה ביחס לחומרים הזורמים דרכו. תכנון גאומטרי חכם , מוקפד ומדויק הלוקח בחשבון את שיקולי ההתקנה הסופיים ( מיקום , משקל, שטח)
  • הספקת סוללות עיבוי ואיוד להחלפה בצ'ילרים ויטאות קיימות על פי דגמים (OEM) המתאימים בהתאמה מלאה לכל סוגי הצ'ילרים המשווקים בארץ לרבות : CARRIER, TRANE, CLIVET, CLIMAVANETA, YORK, DAKIN, LENOX

מחליפי החום המתוכננים על ידינו הינם מתוצרת הארץ או מתוצרת אירופאית ומיוצרים ע"י חברות העומדות בתקנים בינלאומיים ומייצרות עבור חלק ממותגי המיזוג הגדולים בעולם.

מחליפי חום פלטות מולחמות – BPHE

SWEP הינה חברה שוודית בעלת וותק של למעלה מ 50 שנה ביצור מחליפי חום ונחשבת לחברה הטובה בעולם ליצור מחליפי חום.

מחליפי חום פלטות מולחמות נחשבים למחליפי החום היעילים ביותר הודות ליכולת להשיג שטח מעבר חום גדול מאוד ביחס לגודל הכללי של מחליף החום.

באופן סטנדרטי מחליפי החום מיוצרים עם לוחות פלב"מ 316 כאשר חומר ההלחמה הינו נחושת אך ניתן להזמינם עם סוגי מתכת שונים וחומר הלחמה שונה בהתאמה לחומרים המוזרמים דרך מחליף החום.

טכנולוגיות הייצור של חברת SWEP משפיעה רבות על האיכות והעמידות של מחליפי החום, לא כל מחליפי החום מיוצרים באופן זהה ולכן חברת SWEP נחשבת מבין הטובות ביותר בעולם בתחום הייצור של מחליפי החום.

שימוש במחליפי חום מולחמים מקנה יתרונות רבים וביניהם:

עלות רכישה נמוכה משמעותית לעומת מחליף חום פריק ביחס לתפוקה.

רב גוניות גדולה מאוד בכל הקשור לחומרי המבנה – ניתן להזמין את מחליפי החום עם חומרי מבנה שונים ומגוונים בהתאמה לסוג החומרים.

עבודה בלחצים גבוהים ,מחליפי החום עומדים בלחץ סטנדרטי של 45bar ובמקרים מיוחדים ניתן להעלות את נקודת העבודה עד  150 BAR מה שמאפשר לעבוד עם כל סוגי הקררים , קיטור , וגזים בלחץ גבוה.

נוחות וגמישות בהתקנה , מלבד משקל וממדים קטנים מחליפי מיוצרים עם אביזרי עיגון המאפשרים למקם ולעגן את מחליף החום בקלות.

ניתן לשלב במחליף חום אחד מספר מעגלי חימום ובכך לחסוך התקנת מחליפי חום נוספים. כל אלו ועוד מאפשרים התקנה פשוטה, נוחה, וזולה.

מחליפי חום תרמיל וצינורות – SHELL & TUBE

יתרונות מחליפי החום הללו היא בעמידותם הגבוהה לתקלות שבר בעקבות קיפאון וכן בזרימת נוזלים מלוכלכים, אנו מציעים ללקוחותינו את מיטב מחליפי החום מתוצרת אירופה המשמשים כחלקים סטנדרטיים בצ'ילרים של המותגים הגדולים בעולם.

ניתן למצוא אצלנו מחליפי חום מאייד כתחליף לכל סוגי הצ'ילרים הקיימים בשוק וכן גם מחליפי חום לאפליקציות מגוונות כולל מחליפי חום 100% טיטניום לעמידות בפני קורוזיה.