איכות ללא פשרות 02-9400484

החלפת סוללות עיבוי בצ'ילרים

חידוש צ'ילרים ויחידות עיבוי – חסכון ענק בהוצאות התפעול ובמחיר משתלם במיוחד

יחידות עיבוי אינטגרליות או מפוצלות הינן מצרך הכרחי ברוב האתרים התעשייתיים / מוסדיים / מסחריים, צריכת החשמל של יחידות קירור מהווה מרכיב משמעותי בהוצאות התפעול השוטף.

מעקב תקופתי אחרי ביצועי המכשור הקיים יכול להוביל להחלטות הנכונות ולחסכון גדול מאוד, כאשר מחליפי החום של יחידות העיבוי נסתמים או מתבלים כתוצאה משחיקה או קורוזיה, נצילות המערכת יורדת בעשרות אחוזים וגוררת עמה צריכת חשמל גבוהה יותר ובנוסף פעמים שמורגשת ירידה משמעותית בתפוקת הקירור המשפיעה על כל האתר, למידע נוסף ניתן להוריד את המצגת הבאה {קישור למסמך PDF או PPT להורדה}

מרץ טכנולוגיות חימום מספקת מענה מקיף לצורך שיפור היעילות של יחידות הקירור, החל בדיאגנוזה של המצב דרך הספקה של מחליפי החום ועד הרכבה מלאה.

מחליפי חום מאייד או מעבה ממיטב היצרנים בעולם לכל סוגי הצ'ילרים

לחברתנו יש מאגר רחב של מודלים מדויקים של סוללות  עיבוי ומאיידים עבור מרבית החברות הקיימות בשוק: Trane, Carrier, Climavaneta, Daikin(McQuay), York, Clivet ועוד…

הסוללות ומחליפי החום מיוצרים בארץ או באירופה ע"י מיטב החברות ובאיכות ואמינות גבוהים.

כמו כן אנו נותנים מענה לצ'ילרים הזקוקים לשינויים במבנה הצנרת והתאמה למצב חדש, הניסיון שלנו בייצור צ'ילרים חדשים משמש אותנו לצורך יישום שינויים במערכת קיימת תוך שמירה על עבודה אופטימלית ותקינה.

החלפת סוללות עיבוי – האם זה רלוונטי לגבי?

מחליפי החום (מעבה או מאייד) בצ'ילרים מהווים את המשקל המשמעותי ביותר בצריכת החשמל ובתפוקת האנרגיה, בד"כ ע"י תהליך החלפת הסוללות מגיעים לשיפור של 25%-50% בביצועי המכשיר. באתרים עם צריכה גבוהה יחסית של אנרגיה המספרים מצטברים לכדי חסכון משמעותי.

מרץ טכנולוגיות חימום בע"מ מציעה ללקוחותיה בדיקה בסיסית חינם של אתר עם ציוד חימום/קירור ומיזוג, כולל המלצות לשיפורים וצפי חיסכון בהיבט שנתי.

ישנם מספר פרמטרים פשוטים שעל פיהם ניתן לקבוע האם הבדיקה רלוונטית:

  • גיל הציוד – בד"כ בציוד מעל 8 שנים
  • מראה חיצוני – סוללות מעוכות או סתומות ואזורים עם קורוזיה
  • ירידה בתפוקה
  • צריכת חשמל מוגברת

אנו עושים את תהליך החלפת הסוללות פשוט עבור הלקוח, בשלב תכנון הסוללה אנו מעתיקים את צורת הסוללות בשרטוט תלת ממד (במידה והסוללה לא קיימת במאגר), לאחר מכן הקובץ נשלח ליצרן הסוללות לצורך ייצור של העתק מדויק או משופר לדגם המקורי, במקרים בהם קיימת מגבלה של גישה, ניתן לחלק סוללה לשני חלקים ויותר.

ההתקנה מתבצעת על ידינו במקצועיות וביסודיות עד לקבלת הצ'ילר במצב זהה עם סוללות עיבוי חדשות.