איכות ללא פשרות 02-9400484

בקרה ממוחשבת

בקרה ממוחשבת לכל מטרה

תפעול מכונה או חדר מכונות נעשה באמצעות יחידת שליטה ובקרה, החל מפעולות פשוטות של תזמון והפעלה ועד התניות מורכבות עם אגירת נתונים ומניפולציות מתמטיות על רכיבים אנלוגיים, כל אלו מתבצעים ע"י יחידת בקרה ממוחשבת (PLC).

פעילות הבקרה מתחלקת באופן כללי לשלושה חלקים:

  • איסוף נתונים בעזרת סנסורים ומתגים והפעלת יציאות ממסר או אנלוגיות.
  • עיבוד המידע ע"י יחידת העיבוד המרכזית
  • ממשק משתמש (HMI).

מערכת בקרה טובה מוכיחה את עצמה כבעלת ערך רב, שליטה מדויקת על פעילות רכיבים מביאה לידי הארכת חיי הציוד וחיסכון מידי בפעילות, מעבר לכך, אינפורמציה נגישה וידידותית למשתמש נותנת מבט כללי על פעילות המתקן ומסייעת במציאת גורמי השפעה על מהלך העבודה השוטפת, יחידת ממשק טובה גם נותנת למפעיל האנושי את כל הכלים לתפעול נכון בפשטות וביעילות.

מרץ טכנולוגיות חימום בע"מ מציעה ללקוחותיה תכנון ויישום של בקרים ממוחשבים לכל רמות הפעילות: החלפת בקרים קיימים, התאמת בקרה פשוטה לשליטה על משאבות סחרור, בקרת חדר מכונות, בקרת מבנה, רשת בקרים ע"ג Bachnet או Modbus או TCP/IP ועוד.

מערכת ניטור נקודות קצה אינטרנטית

ריכוז מידע וביצוע פעולות ביחידות קצה ממוכנות מהווה אתגר טכני ולוגיסטי משמעותי, לצורך כך פיתחנו את תוכנת UNIROL – תוכנה לשליטה על אתר עם ריבוי יחידות קצה מרוחקות או ריבוי אתרים בפריסה גאוגרפית רחבה.

התוכנה ניתנת להתקנה ע"ג מסך מגע הממוקם פיזית בתוך האתר או לחלופין בגישה אינטרנטית דרך כל דפדפן.
חשיבות המערכת היא במעקב, רישום, התראה ותפעול בצורה יעילה, נוחה ופשוטה. חדרי מכונות הופכים למקוונים ונגישים בזכות תוכנת UNIROL.

חברתנו מציעה שילוב של תמיכה אינטרנטית עם תחזוקה מונעת ותחזוקת שבר במערכות חימום ומיזוג.